Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

ICB PharmaO firmie

ICB Pharma

Stanisława Lema 10

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania parku maszynowego

  • Wykonywanie okresowych przeglądów, napraw, remontów maszyn i urządzeń

  • Usuwanie awarii oraz analiza ich przyczyn i skutków

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn, urządzeń i budynków

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisowanego parku maszynowego

  • Raportowanie, rejestracja w CMMS awarii, napraw i konserwacji parku maszynowego

  • Współpraca z działem produkcji i badawczo-rozwojowym w obszarze infrastruktury, parku maszynowego, oraz wdrażaniu nowych metod produkcji

  • Współpraca z działem BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń, instrukcji i dokumentacji

  • Nadzór nad flotą samochodową (dokumentacja, harmonogram, serwisy, przeglądy, naprawy, przekazania pojazdów)

  • Dokumentowanie zaplanowanych czynności i zadań zgodnie z obowiązującymi standardami (wersja papierowa oraz elektroniczna)

  • Zapewnianie właściwej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w celu sprawnego utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: mechatronik, automatyk, elektronik, elektryk, elektromechanik

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w służbach utrzymania ruchu

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ICB Pharma

Firma ICB Pharma już od 25 lat pokazuje, że rodzinny biznes z Polski może z sukcesami konkurować nie tylko na lokalnym, ale i światowych rynkach. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które pomagają ludziom w rolnictwie, ochronie zdrowia czy walce ze szkodnikami. Dzięki profesjonalnemu laboratorium chemicznemu, wyznaczamy trendy w branżach a nasze produkty są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, szukamy osób ambitnych, profesjonalnych, godnych zaufania i rzetelnie podchodzących do swych obowiązków. To między innymi te cechy cenimy w naszych pracownikach najbardziej. Zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

Przewiń do profilu firmy