Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

"STEGU" Spółka z o.o.O firmie

"STEGU" Spółka z o.o.

Dworcowa 8

Jełowa (pow. opolski)

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z uruchomieniem nowej linii technologicznej poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Od kandydata do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane kierunki: mechaniczny, budowa maszyn, spawalnictwo, itp.,
  • preferowany kilkuletni staż pracy na analogicznym stanowisku,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomości rysunku technicznego – umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • znajomości programowania AutoCad na poziomie co najmniej dobrym,
  • biegłej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności wykonywania nieskomplikowanych prac mechanicznych,
  • otwartości na nowe innowacyjne technologie,
  • prawa jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad bieżącą działalnością parku maszynowego,
  • nadzór przeglądów i serwisu maszyn i urządzeń, jak również planowanie harmonogramu okresowych przeglądów maszyn,
  • koordynacja i zarządzanie projektami nowych uruchomień i prac inwestycyjnych,
  • udział w projektach udoskonalania procesów zarządzania parkiem maszynowym,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawy wydajności oraz wdrażania zmian na liniach produkcyjnych,
  • nadzorowanie pracy firm zewnętrznych w podległym obszarze, ustalanie warunków umów serwisowych,
  • monitorowanie stanu podległego parku maszynowego i infrastruktury technicznej obiektu,
  •  opracowywanie i prowadzenie niezbędniej dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń,
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj lub na adres firmy: STEGU sp. z o.o. ul Dworcowa 8, 46-025 Jełowa.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy