Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Gas Storage Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Kosakowo (pow. pucki)

    Kosakowo (pow. pucki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kalkulacji oraz analizy zapotrzebowania usług i dostaw do kawernowych podziemnych magazynów gazu (KPMG);

  • realizacja procesów zakupowych związanych z eksploatacją i utrzymaniem ruchu w KPMG;

  • sporządzanie analiz i raportów z realizacji rzeczowo-finansowych usług i dostaw związanych z eksploatacją oraz utrzymaniem ruchu KPMG;

  • inicjowanie zleceń i rozliczanie usług/dostaw związanych z eksploatacją i utrzymaniem ruchu KPMG;

  • obsługa systemu do rozliczania faktur.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe w obszarze technicznym; minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Excel, Power Point;

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Gas Storage Poland sp. z o.o. (GSP) jest spółką z GK PGNIG S.A., której podstawowym przedmiotem działalności jest wykonywanie zadań operatora systemu magazynowania gazu. GSP prowadzi dodatkowo działalność w zakresie inżynierii i doradztwa technicznego obejmującego projektowanie, budowę i eksploatację komór magazynowych.

Przewiń do profilu firmy