Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

New Era Materials Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

New Era Materials Sp. z o.o. jest firmą, która dzięki połączeniu sił ekspertów z zakresu chemii oraz wytwarzania materiałów kompozytowych zrewolucjonizowała produkcję kompozytów.

Dzięki opatentowanym rozwiązaniom stworzyliśmy zupełnie nowe podejście do technologii polimerowych. Nasze zaawansowane materiały umożliwiają zastąpienie drogich prepregów, efektywniejszymi
i łatwiejszymi w użytkowaniu duroplastycznymi płytami organicznymi.

Zakres obowiązków:

  • Wszelkie działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy urządzeń produkcyjnych oraz laboratoryjnych;
  • Usuwanie awarii urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych (elektrycznych i mechanicznych);
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów;
  • Dokonywanie drobnych czynności ślusarskich i spawalniczych;
  • Udział w procesie tworzenia planu okresowych przeglądów parku maszynowego;
  • Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych. Analiza usterek, podejmowanie kroków w kierunku ich minimalizacji;
  • Systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn i urządzeń;
  • Kontrola i zapewnienie bezpiecznej pracy maszyn i urządzeń.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne, elektroniczne);
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi. Minimum 5 letniego doświadczenia pracy w firmie produkcyjnej związane z eksploatacją i naprawą maszyn/urządzeń;
  • Uprawnień kwalifikacyjnych elektrycznych min. SEP do 1 kV;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki układów sterowania (automatyki przemysłowej);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Nastawienia na pracę zespołową.

Preferowani będą kandydaci o właściwym zaangażowaniu i motywacji, odpowiedzialni, z umiejętnościami dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat);
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy;
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Dofinansowanie karty OK SYSTEM;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy