Oferta pracy

Specjalista ds Utrzymania Ruchu

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o

  • Ceramiczna 1, Kunice (pow. legnicki)
    Kunice (pow. legnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ceramiczna 1

Kunice (pow. legnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w zakładzie produkcyjnym.

  • Analiza awarii, przestojów i strat.

  • Ustalanie priorytetów pomiędzy procesem produkcyjnym a utrzymaniem ruchu (gate keeping).

  • Wdrażanie autonomicznego utrzymania ruchu.

  • Identyfikacja problemów technicznych i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.

  • Nadzorowanie gospodarki magazynowej części zamiennych podczas wykonywania obowiązków.

  • Stosowanie metodologii Lean Manufacturing.

  • Efektywne planowanie i harmonogramowanie prewencji i remontów maszyn przy współpracy z produkcją.

  • Nadzór i koordynowanie działań korygujących oraz optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub minimum średnie techniczne.

  • Znajomość budowy, konserwacji i eksploatacji maszyn.

  • Znajomość mechaniki, pneumatyki i hydrauliki.

  • Umiejętność naprawy maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Znajomość koncepcji TPM oraz zasad prewencyjnego utrzymania ruchu.

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).

Mile widziane

  • Znajomość systemów wspomagających UR (np. SAP PM lub podobny)

  • znajomość AutoCADa

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego.

  • Pełny pakiet socjalny (m.in. karty płatnicze na święta, paczki dla dzieci, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich rodzin, pożyczki mieszkaniowe, rabaty na zakup materiałów budowlanych).

  • Prywatną opiekę medyczną w szerokim zakresie w renomowanych placówkach.

  • Dostęp do karty Multisport i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami.

Wienerberger w Polsce towarzyszy budującym inwestorom od prawie 25 lat. Ceramiczne pustaki Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca to połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Wienerberger pozostaje liderem jakości i innowacji.

Przewiń do profilu firmy