Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Kutno, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma
    FUJI SEAL POLAND SP. Z O.O.,
    zajmująca się produkcją etykiet termokurczliwych
    poszukuje na stanowisko:
    (Elektryk/Elektromechanik)
    Miejsce pracy: Kutno

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie sprawności instalacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Wykonywanie remontów, konserwacji i przeglądów okresowych maszyn
    • Dokonywanie analizy występowania awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechaniczne, elektryczne lub w dziedzinie automatyki)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Umiejętność diagnozowania i usuwania elektrycznych usterek maszyn produkcyjnych
    • Znajomość sterowników PLC, falowników, serwonapędów oraz umiejętność ich diagnozowania i programowania
    • Umiejętność analizy schematów elektrycznych
    • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji, mile widziane w zakresie dozoru
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Predyspozycje osobowościowe: wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, praca zespołowa, elastyczność oraz samodzielność w działaniu, zaangażowanie i motywacja do pracy

    Mile widziane:

    • Znajomość oprogramowania do tworzenia schematów elektrycznych
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
    • Odpowiednie przeszkolenie i możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w międzynarodowej firmie
    Osoby zainteresowane ofertą pracy na stanowisku Specjalista ds. Utrzymania Ruchu-Elektronik prosimy o wysyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim poprzez przycisk Aplikuj

    (z dopiskiem „Specjalista ds. Utrzymania Ruchu-Elektryk/Elektromechanik) do 09.03.2018

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.