Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu

August Faller Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Józefów 64, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

August Faller Sp. z o.o.

Nowy Józefów 64

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji w zakresie mechaniki,

  • planowanie i organizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń, remontów, napraw oraz konserwacji w ramach działań zapobiegawczych i naprawczych,

  • współpraca firmami serwisowymi w zakresie koordynacji i rozliczenia prac wykonywanych przez te firmy,

  • nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej

  • nadzór nad wyposażeniem działu,

  • współpraca z działem zakupów

  • analiza przyczyn występowania awarii oraz planowanie działań zapobiegawczych – prewencyjnych,

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz pozostałych procedur funkcjonujących w zakładzie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie (średnie techniczne lub wyższe techniczne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • dyspozycyjność i elastyczność,

  • mile widziane uprawnienia SEP 1kV,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji,

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • praca w czystych pomieszczeniach, bez przykrych zapachów,

  • stała temperatura na hali produkcyjnej ok. 21°C-22°C,

  • wydłużona przerwa,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • realna szansa na szybki awans (w ciągu ostatniego 1,5 roku w ramach rekrutacji wewnętrznych stanowisko zmieniło 30 osób),

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karnet Multisport,

  • dopłata do wypoczynku,

  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,

  • premie za polecenia nowych pracowników,

  • nagrody dodatkowe (m.in. kino, teatr, paliwo, zakupy),

  • imprezy integracyjne,

  • przyjazna atmosfera pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

"Lubię Fallera, ponieważ pracując w grupie możemy osiągnąć więcej, niż nam się śniło. Nazywamy to duchem pracy zespołowej!".

Giosue Di S.

Przewiń do profilu firmy