Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

HALFING & PETERSEN

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Rekrutujemy dla: dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej i lidera swojej branży, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za ciągłości pracy urządzeń produkcyjnych oraz maszyn,

  • Analizowanie przyczyn awarii i przestojów na terenie fabryki,

  • Bieżące usuwanie awarii i przestojów na ternie fabryki,

  • Zbieranie i przekazywanie informacji o stanie technicznym urządzeń automatyki,

  • Realizacja remontów i przeglądów zgodnie z założonym harmonogramem fabryki.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie (specjalność: automatyka, elektryka lub pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu utrzymania ruchu,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Karta Multisport,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.