Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

S. E. T. ELECTRONICS POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Transportowa 1a
    Lubsko, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

S. E. T. ELECTRONICS POLSKA sp. z o.o.

Transportowa 1a

Lubsko

Firma s.e.t. electronics Polska Sp.z o.o. mająca swoją siedzibę w Lubsku (woj. lubuskie) od 16 lat wykonuje usługi na zlecenie w zakresie uzbrajania, lutowania i kontroli układów oraz urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem technologii bezołowiowej oraz ołowiowej zgodnie z normą IPC-A-610E.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie linii produkcyjnych w pełnej sprawności poprzez dozór elementów automatyki, pneumatyki i układów zasilania,
  • Przeprowadzanie przeglądów i napraw maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie usterek i szybkie likwidowanie awarii,
  • Dbałość o zaopatrzenie w części zamienne, narzędzia oraz artykuły eksploatacyjne potrzebne do utrzymania sprawności linii produkcyjnych,
  • Raportowanie o usterkach i nieprawidłowościach w funkcjonowaniu parku maszynowego,
  • Dbałość o instalacje techniczne (elektryka, pneumatyka, IT),
  • Naprawy podzespołów i urządzeń elektronicznych,
  • Nadzór nad terminową kalibracją narzędzi, urządzeń i maszyn.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektronika, automatyka bądź pokrewne),

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Utrzymania Ruchu,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV (eksploatacja i dozór),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż.
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • samodzielność sumienność, dokładność i komunikatywność,

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, mocno powiązane z efektami pracy,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy