Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu (Maintenance specialist)

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ​​​​nadzór nad parkiem maszynowym obszaru magazynowego (przenośniki, sortowniki, wiązarki, urządzenia do etykietowania, wózki widłowe),

  • realizowanie prac prewencyjnych i naprawczych o charakterze mechanicznym i elektrycznym,

  • usprawnianie oraz montaż nowych urządzeń,

  • zamawianie części zamiennych,

  • dbałość o stan infrastruktury zakładu,

  • współpraca z serwisantami i planowanie niezbędnych przegląd i napraw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w kierunkach mechanika lub elektryka,

  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze serwisu technicznego/utrzymania ruchu/infrastruktury,

  • umiejętność samodzielnego planowania pracy oraz ustalania priorytetów.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń dodatkowych: współfinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę lekarską,

  • możliwość współudziału w budowaniu nowej organizacji i udział w nowych projektach,

  • perspektywy rozwoju zawodowego.

Czas na to kim jesteśmy

VidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która daje możliwość rozwoju. Zawsze zachęcamy do podejmowania ambitnych decyzji i nowych wyzwań. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości.

Chcesz do nas dołączyć ?

Czekamy na Twoją aplikację! Wyślij swoje CV – najlepiej w języku angielskim.

Haba Trading B.V. | Mary Kingsleystraat 1 | 5928 SK | Venlo | corporate.vidaxl.com