Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania ruchu maszyn CNC

AUTOMEX Spółka z o.o. Spółka k.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AUTOMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa specjalizuje się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Produkcja AUTOMEX oparta jest na nowoczensnej technologii, przede wszystkim maszynach sterowanych numerycznie (CNC). Jesteśmy dostawcą części na rynek europejski dla firm z Niemiec, Włoch, Francji i Szwecji.  Do naszych odbiorców należą m.in. Fiat, Ford, Jaguar, Volkswagen, Volvo, Toyota, Scania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
  • zapewnienie utrzymania sprawności maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne: elektronik, robotyk, automatyk, mechatronik lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • uprawnienia SEP min. 1 kW

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy