Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Utrzymania Ruchu/Mechanik

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Ferrosan Medical Devices to, międzynarodowa firma produkcyjna, zajmującą się projektowaniem i wytwarzaniem innowacyjnych urządzeń medycznych do regionalnej anestezji oraz biopsji. Więcej informacji o firmie można znaleźć na: http://www.ferrosanmedicaldevices.com/www.ferrosanmd.com

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    (miejsce pracy: Szczecin)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Analiza stanu technicznego maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych,
    • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i usprawnień maszyn i urządzeń oraz prowadzenie dokumentacji,
    • Usuwanie awarii, analizowanie przyczyn, prowadzenie działań prewencyjnych.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie techniczne,
    • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń,
    • Umiejętność obsługi komputera i czytania dokumentacji technicznej,
    • Znajomość układów sterowania oraz napędów elektrycznych,
    • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Udział w innowacyjnych, unikatowych projektach
    • Pracę w czystych, higienicznych, komfortowych warunkach
    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport oraz świadczenia socjalne.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj z dopiskiem: Mechanik

    Gwarantujemy całkowitą poufność przesłanych informacji, zastrzegając sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.