Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Stora Enso Poland S.A.O firmie

  • Mosina

    Mosina, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za zabezpieczenie ruchowe maszyn i urządzeń w zakresie automatyki, mechaniki, układów napędowych, hydrauliki, pneumatyki oraz infrastruktury i budynków Zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika);

  • znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • znajomość budowy i zasady działania maszyn oraz urządzeń;

  • umiejętność analitycznego myślenia w celu szybkiego ustalania przyczyn awarii, usterki;

  • umiejętność pracy z systemami informatycznymi;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentów UDT w odniesieniu do urządzeń ciśnieniowych;

  • doświadczenie w prowadzeniu rejestrów dokumentów związanych z infrastrukturą budynku.

Mile widziane

  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;

  • znajomość programów SAP R3 lub innych programów CMMS;

  • uprawnienia energetyczne (E1,E2,E3,D1,D2,D3);

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych 1P;

  • znajomość metod zarządzania: TPM, Kaizen,5S ,6 sigma.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród;

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach;

  • profesjonalny system szkoleń i możliwość rozwoju;

  • dostęp do najnowszej wiedzy oraz korporacyjnych narzędzi i możliwość natychmiastowego wykorzystywania tej wiedzy w praktyce;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • szeroki pakiet socjalny (m. in. dofinansowanie pakietów Multisport, fundusz pożyczkowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bilety na imprezy kulturalno - oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci i inne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Stora Enso Poland S.A.

Packaging Solutions Division opracowuje i sprzedaje światowej klasy usługi oraz produkty opakowaniowe na bazie włókien. Nieustannie wprowadzamy innowacje i znajdujemy nowe sposoby na zastąpienie opakowań wytwarzanych z kopalin, opakowaniami odnawialnymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Nasze wysokiej klasy rozwiązania opakowaniowe stosowane są przez czołowych klientów i marki w wielu branżach przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Specjalista ds. utrzymania ruchu drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]