Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

MAN Trucks Sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizacja przy specyfikowaniu, przetargach, zabudowie oraz montażu maszyn i urządzeń

  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi pełniącymi zadania operacyjnego utrzymania ruchu pod względem wypełniania umów oraz jakości wykonywanych usług

  • Kontrolowanie i utrzymywanie założonych budżetów i terminów wykonywanych prac

  • Kontrola prawidłowości i terminowości przeglądów dziennych wykonywanych przez pracowników działów produkcyjnych w ramach Total Productive Maintenance (TPM)

  • Nadzór nad bezpieczeństwem i dopasowaniem do obowiązujących wymagań prawnych maszyn i urządzeń

  • Udział i prowadzenie projektów z dziedziny technik produkcji

  • Nadzór nad modernizacjami urządzeń na linii produkcyjnej

  • Nadzór nad wybranymi pracami optymalizacyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność: elektronika, automatyka lub mechanika)

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego – min. B2

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość zagadnień związanych z dyrektywami: maszynową, niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej, narzędziową

  • Znajomość urządzeń zawierających elementy elektroniczne PLC

  • Znajomość zagadnień TPM

  • Znajomość rysunku technicznego (elektronika, elektryka, mechanika)

  • Bardzo dobra organizacja pracy (wielozadaniowość)

  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

MAN Trucks Sp. z o.o.

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Niepołomice k/ Krakowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj do dnia 30.04.2021 r. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.