Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. utrzymania ruchu

MAN Trucks Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizacja przy specyfikowaniu, przetargach, zabudowie i montażu maszyn i urządzeń

  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi pełniącymi zadania operacyjnego utrzymania ruchu pod względem wypełniania umów oraz jakości wykonywanych usług

  • Kontrolowanie i utrzymywanie założonych budżetów i terminów wykonywanych prac

  • Kontrola prawidłowości i terminowości przeglądów dziennych wykonywanych przez pracowników działów produkcyjnych w ramach Total Productive Maintenance (TPM)

  • Nadzór nad bezpieczeństwem i dopasowaniem do obowiązujących wymagań prawnych maszyn i urządzeń

  • Udział i prowadzenie projektów z dziedziny technik produkcji

  • Nadzór nad modernizacjami urządzeń na linii produkcyjnej

  • Nadzór nad wybranymi pracami optymalizacyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunki techniczne (mechanika, automatyka lub pokrewne)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min.B2)

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoki poziom kultury osobistej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Miejsce pracy: Niepołomice k/ Krakowa

MAN Truck & Bus to jeden z wiodących europejskich producentów pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych. Portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów. MAN Truck & Bus jest częścią TRATON GROUP i zatrudnia ponad 36 000 pracowników na całym świecie.

Każdego dnia chcemy pokonywać ograniczenia i ciągle ulepszać nasze wiodące produkty. Szacunek, praca zespołowa, dążenie do celu, orientacja na klienta i uczciwość - oto nasze wartości korporacyjne, którymi kierujemy się w firmie MAN.

Przewiń do profilu firmy