Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.

  • Wodna 3, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wodna 3

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Praca w trybie zmianowym,

  • Dokonywanie niezbędnych przeglądów maszyn,

  • Zgłaszanie potencjalnych zagrożeń,

  • Samodzielne naprawy awarii maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne,

  • Wiedza z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1-3 lat,

  • Wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy,

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Dokładność, rzetelność, punktualność,

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu hydrauliki przemysłowej i pneumatyki,

  • Uprawnienia SEP G1,

  • Znajomość j. Angielskiego lub niemieckiego,

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do twojego doświadczenia i kompetencji

  • Niezbędne szkolenia wdrożenia,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Stabilną pracę w Firmie z międzynarodowym kapitałem,

  • Dofinansowanie do prywatnej opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy prężenie rozwijająca się spółką-córką austriackiego przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej. W związku z realizacją kolejnych projektów aktualnie poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy