Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Green Factory Sp. z o.o.O firmie

  • Niepruszewo (pow. poznański)
    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące konserwacje i regulacje maszyn i urządzeń w hali Produkcji.
  • diagnozowanie i jak najszybsze usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
  • przeprowadzanie napraw i remontów zgodnie z książkami pracy maszyn i urządzeń.
  • codzienny nadzór nad pracą wszystkich urządzeń znajdujących się w hali Produkcji.
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn i urządzeń.
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji działań w systemie i książek pracy maszyn i urządzeń.
  • efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych i prowadzenie ewidencji rozchodów magazynu

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego
  • wiedzy i praktycznego doświadczenia z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki
  • uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i remontu urządzeń
  • doświadczenia w dziale UR w firmie produkcyjnej
  • postawy zorientowanej na szukanie rozwiązań i ciągłe doskonalenie
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • komunikatywności i nastawienia do pracy zespołowej
  • znajomości budowy maszyn

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do Karty Multisport i ubezpieczenie medyczne)
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Specjalista ds. utrzymania ruchu, Niepruszewo (pow. poznański)