Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu

DIG NET sp. z o. o. sp. k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn i urządzeń technologicznych,

  • Serwis układów hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Przegląd linii produkcyjnej (ciśnienie cieczy, temperatura, poziom, wydajność, stan techniczny maszyn i urządzeń),

  • Usuwanie awarii,

  • Serwis smarowniczy maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie usprawnień istniejących instalacji, maszyn, urządzeń,

  • Udział w uruchomieniach nowych instalacji,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi, dostawcami maszyn i urządzeń,

  • Nadzorowanie parku maszynowego w zakresie prac utrzymania ruchu,

  • Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn,

  • Dbanie o zasoby magazynowe części zamiennych pod kątem planowanych remontów,

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z wykonywanych napraw i konserwacji,

  • Zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn,

  • Współpraca z Brygadzistami Zmian Produkcyjnych,

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury okołoprodukcyjnej,

  • Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych) w obszarze automatyki i elektroniki, elektromechaniki,

  • Udział w modernizacjach/udoskonalaniu maszyn produkcyjnych oraz infrastruktury okołoprodukcyjnej,

  • Współpraca / koordynowanie pracy firm zewnętrznych,

  • Współpraca z innymi działami,

  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe o kierunku automatyka lub elektronika lub elektrotechnika lub robotyka),

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, pneumatyki oraz hydrauliki,

  • Znajomość systemów sterowania PLC,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Wiedza z zakresu eksploatacji maszyn,

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV (SEP),

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość języka angielskiego /kontakt z Klientem zewnętrznym/ tele serwis,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zdolności manualne i szybkość w działaniu,

  • Samodzielność i operatywność w działaniu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność,

  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność, inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku,

  • Uprawnienia G1, G2, G3.

To oferujemy

  • Stabilne i satysfakcjonujące warunki pracy,

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się, innowacyjnej firmie,

  • Niesztampowe podejście do pracy,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

Miejsce wykonywania pracy:

  • Laski-Tartak 3 (okolice Kępna)

DIG NET sp. z o. o. sp. k. , właściciel marki Lenart, to producent wielozadaniowych, modnych i przyjaznych mebli skrzyniowych do sypialni, salonów, jadalni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do przedpokoi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów połączonych pasją do dobrego designu i funkcjonalnych rozwiązań dla domu. Naszą misją jest ułatwianie życia codziennego, dlatego projektujemy dobrze przemyślane, łatwe w aranżacji, wielofunkcyjne meble, o ciekawym wzornictwie, które pozwalają stworzyć wygodne i przytulne wnętrza.

Przewiń do profilu firmy