Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. utrzymania ruchu oraz optymalizacji produkcji

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Ahead Professionals - znajdujemy diamenty i dbamy o to, żeby znalazły się w dobrych rękach. Jako nowa marka dedykowana rekrutacjom profesjonalnym wywodzimy się z Job Impulse, a nasze korzenie sięgają 2006 roku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i daj nam o siebie zadbać.

    Aktualnie, dla naszego klienta, lidera branży produkcji elementów metalowych w Polsce, jak i na świecie, mającej swoją siedzibę w Inowrocławiu, poszukujemy:

    UR/Bydgoszcz/072018/AH
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Oferujemy:

    • Ambitną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość odbywania podróży służbowych oraz szkoleń na koszt pracodawcy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dodatki relokacyjne dla osób, spoza Inowrocławia

    Zadania:

    • Komunikacja z działem planowania produkcji,
    • Współtworzenie i realizacja planów produkcyjnych zgodnie ze strategią firmy i założonym budżetem oraz maksymalizacja wykorzystania zdolności produkcyjnych maszyn i urządzeń
    • Prowadzenie statystyki produkcji i zamówień
    • Współpraca z dostawcami oraz monitorowanie sprawności technicznej maszyn
    • Wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej (wybór sprzętu, dobór kadry itp.)
    • Przygotowywanie planów realizacji procesów produkcji (określanie norm materiałowych, struktur montażowych),
    • Analiza zapotrzebowania na materiały technologiczne
    • Kontrola poprawności przebiegu produkcji z uwzględnieniem jakości produktu końcowego kosztów jego wytworzenia, zgodności z przyjętymi normami technologicznymi
    • Raportowanie do przełożonych
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Wiedza kierunkowa w zakresie: budowy maszyn, utrzymania linii produkcyjnych, procesów inwestycyjnych, automatyki, robotyki (branża metalowa)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie drogowych stalowych konstrukcji ochronnych bądź urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne
    • Język angielski – bardzo dobry w mowie i piśmie
    • Umiejętność skutecznego działania w złożonym i dynamicznym otoczeniu, otwartość na zmiany,
    • Znajomość narzędzi Lean
    • Znajomość podstaw Kodeksu Pracy i przepisów BHP
    • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność kierowania zespołem i rozwiązywania konfliktów
    Klauzula wymagana: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)

    Klauzula opcjonalna: (jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.