Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Leadec Sp. z o. o.O firmie

  • Fabryczna 6, Polkowice
    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Leadec Sp. z o. o.

Fabryczna 6

Polkowice

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie automatyki, robotyki i elektryki

  • wsparcie przynależnych działów utrzymania ruchu, budowy i relokacji maszyn oraz klientów zewnętrznych

  • prowadzenie diagnostyki awarii z wykorzystaniem PLC

  • prace naprawcze i konserwacja urządzeń

  • prace prewencyjne i diagnostyczne

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • przeprowadzanie odbiorów maszyn

  • uruchamianie układów sterowania i wizualizacji nowych i modernizowanych maszyn

  • zabezpieczenie programów przenoszonych maszyn i uruchamianie ich po przeniesieniu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe (preferowane: automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika, elektryka, informatyka)

  • uprawnienia SEP

  • prawo jazdy kat. B

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Automatyka UR

  • praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem układów automatyki przemysłowej

  • podstawowa znajomość diagnozy PLC

  • znajomość systemów sterowania, napędowych i wizyjnych oraz sensoryki i urządzeń wykonawczych w przemyśle

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego

  • posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi

  • znajomość programowania PLC, HMI – SIEMENS

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyżej

  • samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktur firmy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pakiet premiowy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • świadczenia z ZFŚS

  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • pakiet medyczny, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Leadec Sp. z o. o. w Polsce, jest przedsiębiorstwem należącym do niemieckiej grupy Leadec. Z ponad 200 oddziałami na całym świecie i prawie 18 000 pracownikami, Leadec jest jednym z wiodących dostawców usług technicznych dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Osobom, które dołączą do naszego zespołu, oferujemy interesującą i samodzielną pracę, szkolenia, wymianę doświadczeń, możliwość rozwoju oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV i list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj w tytule Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Polkowice.