Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. utrzymania ruchu

IBP Instalfittings Sp. z o.o.

Stanisława Zwierzchowskiego 29

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem parku maszynowego

  • diagnozowanie bieżących awarii oraz usterek i ich usuwanie

  • dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń

  • przeglądy okresowe i remonty maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe z kierunków: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, itp.)

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • znajomość układów pneumatycznych i hydraulicznych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i kreatywność

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju w kierunku technicznym

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku