Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, Swarzędz

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Obowiązki:

  • przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń zapewniających bezawaryjną i efektywną pracę
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
  • podłączanie oraz uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • zgłaszanie zapotrzebowania oraz zamawianie części zamiennych

Oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne/kierunkowe (Mechanika i Budowa Maszyn/Automatyka/pokrewne)
  • doświadczenie min. 2 lata w pracy na podobnym stanowisku, w dziale utrzymaniu ruchu
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • znajomość automatyki przemysłowej, sterowników PLC (Siemens), pneumatyki, hydrauliki
  • znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie II- lub III- zmianowym od poniedziałku do piątku bądź w ruchu ciągłym
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • pakiet pozapłacowy (karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, inne)
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym u jednego z liderów branżowych
Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Ważne! W związku, że od 25 maja br. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy