Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu/ Serwisant

Sarantis Polska S.A.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie działań doskonalących funkcjonowanie maszyn,

  • usuwanie bieżących problemów technicznych,

  • realizacja przeglądów okresowych i remontów maszyn.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych,

  • dobra znajomość układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,

  • podstawowa wiedza z obszaru elektryki, elektroniki, sterowników PLC,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet szkoleń,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej, programu Multisport oraz ubezpieczenia na życie,

  • atrakcyjne rabaty na Nasze Produkty,

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy