Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Sieraków, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BA GLASS POLAND należy do międzynarodowej grupy BA GLASS i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych. W związku z dynamicznym rozwojem Huty Sieraków poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Lokalizacja:
    Sieraków

    Zadania:

    • zapewnienie wydajnej pracy maszyn i urządzeń około-produkcyjnych np. kompresorów, hydroforowni, ciepłowni, urządzeń produkujących sprężone powietrze, itd.,
    • analizę przyczyn awarii i wprowadzenia rozwiązań eliminujących źródło problemu,
    • wykonywanie konserwacji, napraw bieżących oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji gazowych,
    • organizowanie, nadzorowanie i zabezpieczenie pracy podległego zespołu (w późniejszym etapie).

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów technicznych i podejmowania szybkich decyzji,
    • otwartość na nowe rozwiązania i technologie,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • dobra znajomość języka angielskiego (zapewniamy możliwość nauki i doskonalenia),
    • posiadanie świadectwa kwalifikacji SEP na stanowisku eksploatacji i dozoru gr. II i III,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • współpraca z międzynarodowymi zespołami,
    • pełne wsparcie w procesie wdrożenia,
    • atrakcyjny pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Proszę o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach,  w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997  o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 02.101.926.j.t.).