Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

RTV EURO AGDO firmie

  • Sokołów (pow. pruszkowski)

    Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Techniczny nadzór nad flotą wózków widłowych oraz infrastruktury związanej z wózkami widłowymi,

  • Techniczny nadzór nad regałami wysokiego składowania oraz wielopoziomowym podestem roboczym,

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki,

  • Usuwanie i analiza przyczyn awarii,

  • Prewencyjne przeglądy, bieżąca konserwacja regałów, wózków oraz elementów automatyki magazynowej,

  • Szukanie i wdrażanie działań usprawniających funkcjonowanie i efektywność parku maszynowego,

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,

  • Współpraca z operatorami produkcji i ich szkolenie w podstawowym utrzymaniu ruchu,

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi zasadami,

  • Współpraca i nadzór nad firmami zewnętrznymi wykonującymi zlecone prace w obszarze magazynów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zakresie automatyki, mechatroniki, robotyki, mechaniki lub elektrotechniki,

  • Doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w magazynach z automatyką,

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, SAP PM),

  • Umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC,

  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe WJO1,

  • Posiadanie uprawnień energetycznych G1 (do 1 kV),

  • Mile widziane posiadanie uprawnień energetycznych G1 (do 15kV) oraz G2, G3,

  • Zdolności analitycznego myślenia,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Bezpłatny autobus pracowniczy z Centrum Warszawy,

  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),

  • Pakiet szkoleniowy,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy