Specjalista ds. utrzymania ruchu

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.06.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 13.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Spółka Elewator Ewa, od blisko 27 lat, specjalizuje się w przeładunku i składowaniu zbóż i śrut na terenie portu szczecińskiego. Należymy do części światowej korporacji GLENCORE.W 2010 roku wybudowaliśmy magazyn płaskiego składowania, inwestując jednocześnie w nowoczesne maszyny i urządzenia. Obsługujemy obecnie największe statki wpływające do Portu. Ciągły proces inwestycyjny i modernizacyjny gwarantuje dynamiczny rozwój Spółki jak i naszych Pracowników.

    Miejsce pracy: Szczecin

    Cel stanowiska:

    Realizacja działań w zakresie utrzymania ruchu zakładu i standaryzacji pracy.

    Zakres zadań:

    • przeprowadzanie napraw, remontów oraz przeglądów maszyn i urządzeń
    • zapobieganie przestojom maszyn i urządzeń, minimalizowanie czasu trwania awarii
    • przygotowywanie, wdrażanie, wykonywanie i optymalizowanie planu konserwacji urządzeń
    • aktualizacja bazy danych o nowe urządzenia lub zmiana danych dla urządzeń modernizowanych
    • wdrażanie "dobrych praktyk" w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń
    • przygotowywanie raportów, wprowadzanie technik prewencyjno-zapobiegawczych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej
    • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych
    • zamawianie części do maszyn, narzędzi zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie usług technicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne w kierunkach mechanika i budowa maszyn lub pokrewne (preferowane wyższe wykształcenie)
    • minimum 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dobre umiejętność obsługi inżynierskich aplikacji komputerowych: AutoCad, MS Project, MS Excel
    • znajomość nowoczesnych metod organizowania utrzymania ruchu, TPM (Total Productive Maintenance), RCM (Reliability Centered Maintenance) i inne
    • mile widziane doświadczenie w diagnostyce maszyny (termowizja, pomiary wibracji, badania nieniszczące)
    • preferowanie uprawnienia elektryczne SEP E i D
    • preferowane uprawnienia spawania elektrycznego
    • gotowość do pracy zmianowej
    • operatywność, samodzielność oraz terminowość i rzetelność
    • umiejętność konstruktywnej pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie powiązanej z międzynarodową korporacją Glencore,
    • umowa o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez realizację szkoleń
    • pakiet medyczny oraz sportowy, ubezpieczenie NNW
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

    Jeśli zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, umieść w swoim CV następującą zgodę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez

    Przedsiębiorstwo Usług Portowych ,,Elewator EWA’’ Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie (70-606), ul. Hryniewieckiego 21, jako

    Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres email: dhackiewicz@elewatorewa.szczecin.pl lub na wskazany adres siedziby Administratora, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji. Szczegółowe informacje wymagane na podstawie artykułu 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostały podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, do którego załączono niniejsze zapytanie o zgodę.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

    Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres email: dhackiewicz@elewatorewa.szczecin.pl lub na wskazany adres siedziby Administratora. Szczegółowe informacje wymagane na podstawie artykułu 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. zostały podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, do którego załączono niniejsze zapytanie o zgodę.

    1. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”)
    2. Administrator danych osobowych:Przedsiębiorstwo Usług Portowych ,,Elewator EWA’’ Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie (70-606), ul. Hryniewieckiego 21
    3. Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych. Po zakończeniu rekrutacji – przechowywanie przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń.
    4. Rodzaj danych: Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.
    5. Odbiorcy danych osobowych: pracownicy działu Zasobów Ludzkich Administratora danych oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.
    6. Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:

    Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.

    Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

    Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

    Osoba kontaktowa w temacie realizacji praw osób fizycznych:

    Agnieszka Lejchter, adres e-mail: agnieszka.lejchter@glencore.com.

    1. Wycofanie zgody:

    Informujemy, że w dowolnym czasie mogą Państwo wycofać powyższą zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.