Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Szczecin, Trzeszczyn (pow. policki), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jupiter Bach jest światowym liderem rynku w projektowaniu i dostarczaniu kompozytowych gondoli i osłon piast do turbin wiatrowych. Nasze zaangażowanie w energetykę wiatrową czyni z nas lidera w naszej branży i umożliwia nam dostarczanie najlepiej dopracowanych i innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie.
    Lata doświadczeń uczyniły nas globalnym liderem rynku. Obecnie działamy na całym świecie. Nasi specjaliści pracują w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Danii, Hiszpanii, Polsce oraz na Litwie.

    Strategią Jupiter Bach jest rozwój poprzez dostarczanie przemysłowi turbin wiatrowych innowacyjnych i komplementarnych rozwiązań kompozytowych poprzez tworzenie obiektów produkcyjnych spełniających wymogi klientów.

    Poszukujemy osób na stanowisko:

    Lokalizacja: Trzeszczyn, ul. Kościuszki 48, PL-72-004 Tanowo,
    Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Trzeszczyn (pow. policki)

    Twoje obowiązki:

    • Nadzór i konserwacja infrastruktury fabryki;
    • Organizacja pracy warsztatu;
    • Obsługa narzędzi - serwis, zamówienia, konserwacja, wymiana, rejestrowanie awarii;
    • Organizacja przeglądów technicznych urządzeń;
    • Zamawianie szkoleń personelu technicznego pod kątem uzyskania przez nich uprawnień do obsługi dźwigów, podestów, urządzeń elektrycznych oraz uprawnień do naprawy narzędzi;
    • Przygotowywanie instrukcji dla personelu technicznego;
    • Wdrażanie procedur postępowania w przypadku awarii;
    • Sporządzanie estymacji budżetowych na kolejny rok w odniesieniu do wszystkich narzędzi produkcyjnych;
    • Ewidencjonowanie awarii;
    • Badanie przyczyn uszkodzeń maszyn;
    • Składanie szczegółowych raportów;
    • Współpraca z instytucjami nadzorującymi i kontrolnymi.

    Nasze oczekiwania:

    • Średnie lub wyższe wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym, mechanicznym, zarządzania i inżynierii produkcji lub o podobnej specjalizacji;
    • Wiedzy z zakresu: mechaniki i elektroniki;
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
    • Podstawowej znajomości języka angielskiego;
    • Znajomości pakietu MS Office;
    • Prawa jazdy kat. B;
    • Nastawienia na wysoką jakość pracy, konsekwencji, pozytywnego nastawienia i ciągłego doskonalenia.

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającej się branży energetyki wiatrowej;
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Jupiter Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Trzeszczynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Jupiter Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Trzeszczynie przy ul. Kościuszki 48. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne..