Oferta pracy

Specjalista ds. utrzymania ruchu w dziale technicznym

METPOL Sp. z o.o.O firmie

METPOL Sp. z o.o.

Szyszkowa 6

Suchy Las (pow. poznański)

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu w dziale technicznymNumer ref.: Lokalizacja: Suchy Las k/Poznania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/automatyka),
  • znajomość przepisów BHP,
  • rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia,
  • zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
  • systematyczności w prowadzeniu zapisów odnośnie postępu prac,
  • zdolnościami negocjacyjnymi,
  • samodzielnego wykonywania zadań,
  • dobrej organizacji w codziennej pracy, (multitasking - podział pracy na tematy monitorowane i tematy główne)
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Jakie będą Twoje zadania (po okresie wdrożenia):

  • reagowanie na zdarzenia na hali produkcyjnej: awarie, (nieplanowane przestoje linii), zła jakość wyrobu, inne zgłoszenia od operatorów maszyn i mechaników.
  • przygotowanie i nadzór nad przeglądami, konserwacjami oraz naprawami: urządzeń w liniach produkcyjnych oraz narzędzi produkcyjnych tj.: tłoczniki, rolki profilujące, płyty tnące.
  • bieżąca współpraca z produkcją i działami technicznymi:
  • współpraca z firmami serwisującymi urządzenia okołoprodukcyjne tj.: wózki widłowe, bramy, dźwigniki, kompresory.
  • określanie stanów minimalnych cz. zamiennych na podstawie historii napraw,
  • dbanie o porządek i aktualizację dokumentacji technicznej - tworzenie uporządkowanej bazy danych,
  • załatwianie bieżących tematów zw. opisywaniem faktur i współpracą z UDT,
  • zapewnienie wsparcia techn. dla szkoleń technicznych operatorów maszyn,
  • dbanie o bieżący i precyzyjny przepływ informacji w przydzielonych obszarach
  • wprowadzanie zmian w wyposażeniu zakładu (składanie zamówień na nowy sprzęt,
  • instalowanie nowych urządzeń i maszyn, demontaż starych).

Oferujemy Tobie:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • opiekę mentora,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy