Specjalista ds. Utrzymania Ruchu w Zakresie Elektroenergetyki

Linde Gaz PolskaO firmie

Linde Gaz Polska

Jana Kasprowicza 132

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu i przeglądy zapobiegawcze urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w ASU Warszawa

  • Planowanie oraz realizacja remontów i modernizacji urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych

  • Wykonywanie badań, przeglądów oraz pomiarów instalacji elektroenergetycznych w ASU Warszawa oraz raportowanie w systemach CBM / EAM-SAP z modułami CM i PM

  • Prowadzenie dokumentacji poserwisowej

  • Realizacja procesów zakupowych w systemach SRM/SAP

  • Realizacja zadań wynikających z prowadzonych na zakładzie projektów oraz współpraca z strukturami regionalnymi

  • Wspieranie pozostałych pracowników w działaniach na rzecz utrzymaniu ruchu zakładu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektrotechniczny, elektryczny)

  • Uprawnienia elektroenergetyczne i elektryczne powyżej 1kV (dozór i eksploatacja)

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze elektroenergetyki

  • Znajomość automatyki, sterowników PLC, sieci PROFIBUS - będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość systemu SRM/SAP - będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Praca w Linde oznacza również wiele możliwości zawodowych, współpracę z zespołami eksperckimi i korzystanie z najlepszych rozwiązań. Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet benefitów są naszym dodatkowym atutem.

Jesteśmy wiodącym koncernem na świecie w dziedzinie produkcji i dystrybucji gazów oraz budowie instalacji przemysłowych z ponad 100-letnią historią. Obsługujemy ok. 2 mln klientów w ponad 100 krajach i zatrudniamy prawie 80 000 pracowników. Linde to także 6 500 aktywnych patentów na świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska oraz placówek naukowo-badawczych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania systemowe, kładąc nieustanny nacisk na doskonalenie obsługi procesu produkcji i dystrybucji, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku i potrzebom klientów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto z nami pracować?

W Linde będziesz pracować wśród wysokiej klasy specjalistów, którzy kochają to, co robią. Są kreatywni i rozwijają naszą firmę. Kiedy napotykają trudności, wypracowują unikalne koncepcje techniczne, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Wykonując zadania są jednocześnie świadomi, że ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracowników w miejscu pracy.

Linde działa odpowiedzialnie wobec swoich akcjonariuszy, partnerów biznesowych, pracowników, społeczności i środowiska we wszystkich obszarach biznesowych, regionach i lokalizacjach na całym świecie. Poprzez ciągłe doskonalenie technologii i produktów skutecznie łączymy cele biznesowe naszych klientów ze zrównoważonym rozwojem.