Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Więźniów Oświęcimia 50

Wilamowice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn, będziesz dbał o przeglądy okresowe i doraźne

  • Analizowanie stanu technicznego urządzeń, maszyn oraz form

  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę maszyn, możesz wykazać się i rozwijać swoje umiejętności

  • Naprawa maszyn i urządzeń oraz prace z instalacjami elektrycznymi

  • Prowadzenie dokumentacji z przeglądów maszyn

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Umiesz czytać rysunek techniczny

  • Szybkie rozwiązywane problemów nie jest dla Ciebie przeszkodą

  • Masz uprawienia SEP

  • Znasz język angielki – to dla Nas dodatkowy atut

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kursy i szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe

  • Uczestniczenie w ciekawych projektach inżynieryjnych

  • Pakiet benefitów ( foodtruckowe wtorki w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie i paczki świąteczne)

  • 30 minutową przerwę wliczoną do czasu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premia absencyjna

  • bony świąteczne

Firma posiada 30-letnie doświadczenie w sektorze produkcji elementów z polietylenu do budowy rurociągów zewnętrznych, dostarczając swoje produkty do ponad 60 krajów Świata. Poprzez ciągły rozwój i dążenie do doskonałości, zapewnia możliwość zdobywania nowych doświadczeń, poszerzania swoich kompetencji oraz pracę w energicznym, pełnym pasji zespole osób.

Przewiń do profilu firmy