Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aluwind Sp. z o.o.

    Aluwind Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych dla klientów działających w branży wiatrowej, zarówno lądowej, jak i morskiej. Aluwind posiada fabryki w Danii, USA, Chinach, a teraz również w Polsce. Poprzez nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, silne kompetencje techniczne, jak również stały nacisk na elastyczność i jakość, jesteśmy uznawani za profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zapewnia swoim klientom najlepsze możliwie produkty i rozwiązania. Mamy ściśle określoną strategię rozwoju, której głównym założeniem jest stały rozwój kompetencji naszych pracowników, a także ciągłe doskonalenie procesów i procedur. Ponadto, Aluwind jest spółką zależną Grupy Alumeco, najbardziej skonsolidowanej duńskiej międzynarodowej grupy kapitałowej.

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Jako Specjalista ds. Utrzymania Ruchu, będziesz odpowiedzialny za kontrolowanie i utrzymanie maszyn w celu zapewnienia ich sprawności technicznej. Będziesz miał realny wpływ produkcję komponentów ze stali i aluminium, które będą montowane w wieżach wiatrowych. Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

    • wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń produkcyjnych i urządzeń UDT oraz nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem,
    • koordynacja pracy dostawców serwisujących i naprawiających maszyny
    • dbałość o stan narzędzi, sprzętu, maszyn, urządzeń,
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
    • badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych wspólnie ze specjalistą produkcji,
    • nadzór na dokumentacją maszyn i urządzeń,
    • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,
    • wsparcie w wykonaniu zadań mających na celu poprawę bezpieczeństwa
    • sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń metodami diagnostycznymi,
    • montaż, demontaż, naprawa sieci i urządzeń elektrycznych w ramach wewnętrznej infrastruktury na potrzeby produkcji oraz biura,
    • wykonywanie okresowych przeglądów i wpisów do kart przyrządów, przygotowywanie narzędzi do okresowej legalizacji,
    • wspieranie Lidera Produkcji oraz Operatorów Produkcji i Magazynu,
    • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, na powierzonych narzędziach i maszynach.
    • różne doraźne zadania zlecone przez przełożonego.

    Wymagania:

    • Od kandydatów oczekujemy kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. utrzymania ruchu, umiejętności czytania dokumentacji technicznej, uprawnień SEP do 1kV – E1, mile widziane uprawnienia E2 i E3.
    • Mile widziana znajomość systemów LEAN Management (5S, TPM, Kaizen) oraz uprawnienia konserwatora UDT.
    • Od kandydata oczekujemy elastycznego podejścia do pracy oraz pełnej koncentracji podczas produkcji. Kandydat powinien być odpowiedzialny oraz sumiennie wykonywać zlecone zadania. Powinien również dbać o powierzone maszyny. Zależy nam aby kandydat zapewniał i przyczyniał się do sprawnego oraz efektywnego przebiegu produkcji.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole pracującym w pełnym wymiarze godzin w trybie zmianowym.
    • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy, przyjemną atmosferę pracy w nowopowstałym obiekcie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn.
    • Niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w rozwijaniu odnoszącego sukcesy zakładu produkcyjnego położonego na Bielanach Wrocławskich.
    • Pracę w firmie skupiającej się na ciągłych ulepszeniach i optymalizacjach zgodnie z naszymi wartościami.
    • Szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji naszych pracowników.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracowników.
    • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz program MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aluwind Sp. z siedzibą wBielanach Wrocławskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Aluwind Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławski przy ul. Logistycznej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, zgadzasz się na przetwarzanie przez Aluwind Sp. z  o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: hr-pl@aluwind.com Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Aluwind Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.