Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Zabierzów (pow. krakowski)

    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii i wprowadzanie działań korygujących na liniach produkcyjnych, głównie w zakresie mechaniki, elektryki i pneumatyki;

  • Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń;

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Tworzenie oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej;

  • Nadzór nad dokumentacją i urządzeniami podlegającymi pod UDT;

  • Współpraca z dostawcami maszyn i części zamiennych w celu zapewnienia ciągłej dostępności parku maszynowego;

  • Określanie stanów minimalnych/maksymalnych części zamiennych w oparciu o krytyczność maszyn;

  • Aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych, maszyn oraz wyposażenia fabryki;

  • Wykonywanie podstawowych prac remontowych;

  • Tworzenie oraz raportowanie wskaźników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym minimum 3 lata;

  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych;

  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Nastawienia na pracę zespołową;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Nastawienie zadaniowe;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i zdobycie doświadczenia;

  • Dofinansowanie karty Multisport;

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy