Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Bodycote Polska Sp. z o.o.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • naprawa i dozór urządzeń do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej,

  • wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń,

  • wykonywanie pomiarów, kalibracji, wzorcowanie układów pomiarowych,

  • prowadzenie dokumentacji w wersji elektronicznej i papierowej,

  • nadzór stanów magazynowych części i materiałów zapasowych,

  • praca pod nadzorem kierownika utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. zawodowe lub średnie o profilu technicznym,

  • znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki i/lub pneumatyki,

  • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego i suwnicy – jeśli nie masz, przeszkolimy Cię na nasz koszt!

  • uprawnienia spawacza - jeśli nie masz, przeszkolimy Cię na nasz koszt!

  • uprawnienia energetyczne - jeśli nie masz, przeszkolimy Cię na nasz koszt!

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależnie od Twojego doświadczenia,

  • miesięczna nagroda motywacyjna,

  • możliwość otrzymania dodatkowych 3000 zł za polecenie nowego pracownika,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,

  • praca na jedną zmianę 7:30 – 15:30, pełen etat,

  • bogaty pakiet benefitów (system kafeteryjny myBenefit – doładowania co miesiąc do wykorzystania w sklepach/kinach/fitness, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, cykliczne eventy pracownicze),

  • kompleksowe szkolenia wdrożeniowe i techniczne – 100% dofinansowanie przez pracodawcę,

  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,

  • pracę na stanowisku posiadającym realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój zakładu,

  • dogodny dojazd z Zabrza i okolic.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

BODYCOTE to wiodący lider usług obróbki cieplnej na świecie. Jesteśmy obecni w 23 krajach, w 165 lokalizacjach.

Firma Bodycote Polska Sp. z o.o., posiada w Polsce 6 oddziałów i zajmuje wyjątkowe miejsce na rynku, dzięki doświadczeniu i wiedzy swoich pracowników. Wysoko wykwalifikowany zespół pozwala oferować naszym Klientom niezawodne, wysokiej jakości usługi bez względu na rozmiar produkcji m.in. do sektora motoryzacyjnego, lotniczego, ogólno-przemysłowego i energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz rozpocząć lub kontynuować karierę w sektorze obróbki ciepnej? Czekamy na Ciebie!

CV prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Niniejszym informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.