Specjalista ds. Utrzymania Sieci

Polski Światłowód Otwarty sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

- Odpowiedzialność za realizację założonych KPI sieciowych i usługowych

- Odpowiedzialność za działania zapobiegawcze oraz zlecone/naprawcze w zakresie konserwacji i utrzymania sieci dostępowych

- Wspieranie i kontrola partnerów i podwykonawców w obszarze utrzymania infrastruktury sieci dostępowej

- Stosowanie procedur i metodologii dotyczących utrzymania i konserwacji sieci w zakresie działań zleconych/naprawczych

- Wykonywanie czynności zgodnie z Planem Utrzymania i Konserwacji Sieci

- Realizacja działań prewencyjnych w celu poprawy parametrów jakościowych sieci (KPI)

- Realizacja projektów technicznych związanych z utrzymaniem Telekomunikacyjnej Sieci Dostępowej

- Wspieranie programów/projektów związanych z sieciami dostępowymi

- Udział w procedurze odbioru

- Rekomendacja zmian w procesach i standardach technicznych związanych z budową/przebudową, serwisami technicznymi i instalacjami abonenckimi

- Współpraca we wdrażaniu projektów technologicznych związanych z wprowadzaniem nowych technologii w zakresie operacyjnym

- Przygotowywanie cyklicznych i bieżących raportów niezbędnych do analizy danych

Nasze wymagania

- Masz wykształcenie wyższe techniczne w obszarze telekomunikacji, informatyki lub pokrewnym

- Posiadasz min. 5-letnie doświadczenia w utrzymaniu, instalacji lub rozwiązywaniu problemów technicznych

- Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomość techniczną sieci dostępowych

- Masz doświadczenie z zakresu budowania, obsługi i utrzymania sieci telekomunikacyjnych

- Znana jest Ci dziedzina procesów biznesowych E2E usługodawców kablowych

- Bardzo dobrze znasz język angielski

- Sprawdzasz się w osiąganie celów, których termin realizacji zawarty jest w wąskich ramach czasowych,

- Cechuje Cię innowacyjność ukierunkowana na zadowolenie Klientów bazująca na ich przyszłych potrzebach, energia i pasja w działaniu oraz umiejętność działania pod presją czasu

To oferujemy

  • Praca Hybrydowa (wymagany 1 dzień pracy w biurze w tygodniu)

  • Umowa o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Premia roczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Będąc nowym graczem na hurtowym rynku telekomunikacyjnym spółka Polski Światłowód Otwarty sp. z o.o. z Grupy Play rozbuduje ogólnopolską sieć szerokopasmową i otworzy do niej dostęp innym operatorom. Dzięki temu klienci z ponad 6 milionów gospodarstw domowych będą mieli możliwość korzystania z najszybszego i najbardziej zaawansowanego technologicznie dostępu do Internetu.

Polski Światłowód Otwarty sp. z o.o. to nowoczesny startup, który będzie się rozwijał dzięki silnemu wsparciu zespołów z Grupy Play.

Dołącz do zespołu jako Specjalista ds. Utrzymania Sieci i zbuduj z nami wyjątkowe środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy