Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania systemów Comarch ERP

Daw-Systems Sp. z o.o.

  • Orcholska 39, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Orcholska 39

Gniezno

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • T-SQL

  • CRYSTAL REPORTS

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja oprogramowania Comarch ERP XL

  • Współpraca z działem programistów nad utrzymaniem i rozwojem systemu Comarch ERP XL u klientów

  • Przeprowadzanie szkoleń użytkowników systemu Comarch ERP XL

  • Bieżące wsparcie klientów w obszarze systemu Comarch ERP XL

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień w minimum dwóch obszarach: handel, logistyka, magazyn, księgowość, analizy BI

  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu systemów Comarch ERP XL

  • Znajomość T-SQL

  • Umiejętność pracy w klientem i komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Współpraca oparta o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Udział w ciekawych projektach przy utrzymaniu największych instalacjach systemu ERP XL w Polsce

  • Pracę w rozwijającej się firmie, z ludźmi pełnymi pasji, bez korporacyjnej atmosfery

  • Niezbędne narzędzia do pracy

DAW – SYSTEMS to funkcjonująca od 16 lat na lokalnym rynku spółka IT. Wyróżniamy się na tle konkurencji wysoką specjalizacja integratorską systemów ERP XL z magazynami wysokiego składu firmy Logifact oraz dedykowanymi systemami eCommerse (one.B2B). Naszą wiedzę oraz wysokie umiejętności doceniają klienci z całej Polski.

Przewiń do profilu firmy