ERBUD S.A.

Specjalista ds. systemów IT

ERBUD S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu klasy ERP

  • Tworzenie i aktualizacja raportów w systemie klasy ERP

  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy realizacji nowych funkcjonalności, aktualizacji i bieżącym utrzymaniu aplikacji

  • Analiza wymagań w projektach dotyczących rozwiązań informatycznych

  • Opiniowanie rozwiązań pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa

  • Merytoryczna jakość realizowanych projektów

  • Szkolenie użytkowników i prezentowanie właściwości oprogramowania

  • Bieżące wsparcie użytkowników systemów w zakresie przyjmowania uwag, sugestii – koordynowanie współpracy pomiędzy użytkownikami systemów a dostawcami oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji użytkowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie IT

  • Doświadczenie w utrzymaniu i administracji systemów klasy ERP po stronie organizacji

  • Znajomość systemów i sieci komputerowych

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz szkoleń

  • Umiejętność budowania relacji z wewnętrznymi partnerami biznesowymi

  • Myślenie analityczne

  • Orientacja biznesowa

  • Profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji zadań

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Księgowości

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej do naszej Spółki Erbud Shared Services poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania systemów IT

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.