Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. utrzymania systemu IT - ERP

Eurotel Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP XL;

  • Obsługa informatyczna programu w tym zarządzanie dostępami i uprawnieniniami;

  • Udział w rozwoju systemu; testowanie oraz implementacja zmian i nowych wersji;

  • Współpraca z producentem w zakresie usprawniania procesów wdrożenia systemu;

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi programu;

  • Administracja aplikacjami IT, m.in.: bieżące wsparcie, analiza potrzeb, konfiguracja i przeprowadzanie aktualizacji systemów na potrzeby wewnętrzne;

  • Wprowadzanie i nadzorowanie zmian w wewnętrznych systemach IT.

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobrej znajomość systemu Comarch ERP XL; (zarówno od strony administratora jak i użytkownika) a w szczególności:

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją systemami Windows Serwer;

  • Bardzo dobra znajomości języka SQL;

  • Umiejętność pisania zapytań w jęz. SQL i tworzenia raportów w Crystalu;

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP;

  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Motywacji, chęci do rozwoju umiejętności i kwalifikacji.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym etacie;

  • Motywujący system wynagrodzenia;

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy.

Eurotel Sp. z o.o.

Firma Eurotel Sp. z o. o., jeden z wiodących producentów łóżek na rynku Polskim i Europejskim.

Przewiń do profilu firmy