Specjalista ds. Utrzymania Systemu Zarządzania Dokumentami Elektronicznymi

  • Warszawa, mazowieckie
  • al. Jerozolimskie 162A, 02-342 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

    Obecnie, do VIG Polska, poszukuje energicznych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

    Specjalista ds. Utrzymania
    Systemu Zarządzania Dokumentami Elektronicznymi
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza oraz wsparcie w optymalizacji procesów w organizacji
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników
    • Monitorowanie ciągłości i poprawności działania aplikacji biznesowych
    • Administrowanie aplikacją
    • Udział w testowaniu tworzonego oprogramowania
    • Udział w projektach związanych z rozwojem narzędzi Enterprise Content Management / Document Management System
    • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją funkcjonalną oraz techniczną

    Czego oczekujemy:

    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Znajomości systemów MS Windows na poziomie podstawowej administracji
    • Sumienności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
    • Dobrej znajomości j. angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ECM/DMS
    • Mile widziane wyższe wykształcenie techniczne

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wyższe wykształcenie techniczne
    • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ECM/DMS

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość rozwoju w kierunku administracji systemem ECM/DMS
    • Dofinansowanie do kursów językowych, studiów podyplomowych
    • Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem, biuro w atrakcyjnej lokalizacji (stacja kolejki miejskiej pod budynkiem z możliwością dojazdu do centrum w 10 minut)
    • Katalog zniżek na ubezpieczenia dla pracowników i członków rodzin
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość wykupienia karnetu sportowego
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.