Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Taboru Kolejowego

Freightliner PL

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie planowych przeglądów technicznych lokomotyw i wagonów

  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych

  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego

  • ścisła współpraca z pracownikami innych działów firmy

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Polska, Niemcy)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie zawodowe jako: mechanik/elektryk/elektromechanik/pneumatyk

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność

Mile widziane

  • doświadczenie związane z utrzymaniem lub serwisowaniem taboru kolejowego

To oferujemy

  • praca w serwisie mobilnym (cała Polska i Niemcy)

  • umowa o pracę na pełny etat

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie, którego większościowym udziałowcem jest wiodący fundusz inwestycyjny Brookfield. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy