Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Utrzymania Taboru

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA TABORU

    OBOWIĄZKI

    Praca w serwisie mobilnym:

    • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów
    • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych
    • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Utrzymania i Kierownikiem ds. Utrzymania Taboru
    • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów
    • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego

    WYMAGANIA

    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Polska, Niemcy)
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • doświadczenie zawodowe jako: mechanik/elektryk/elektromechanik/pneumatyk
    • doświadczenie związane z utrzymaniem lub serwisowaniem taboru będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
    • samodzielność, zaangażowanie i sumienność

    OFERUJEMY

    • umowę o pracę na pełny etat
    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)
    • motywacyjny system wynagrodzeń

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.