Oferta pracy

Specjalista ds. Utrzymania Taboru

Pracuj.pl dla Firm

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie planowych przeglądów lokomotyw i wagonów,

  • usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych,

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Utrzymania i Kierownikiem ds. Utrzymania Taboru,

  • współpraca z pracownikami pozostałych działów firmy,

  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski i Niemiec,

  • doświadczenie zawodowe jako: mechanik/elektryk/elektromechanik/pneumatyk,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność.

Mile widziane

  • doświadczenie związane z utrzymaniem lub serwisowaniem taboru,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w serwisie mobilnym,

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z największych koncernów transportowych na świecie

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)

  • motywacyjny system wynagrodzeń z premiami zadaniowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest Freightliner, który świadczy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Firma jest jednym z największych prywatnych towarowych przewoźników kolejowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy