Oferta pracy

Specjalista ds. uzgodnień formalnoprawnych

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie uzgodnień i zawieranie umów dla nieruchomości pod projektowaną infrastrukturę telekomunikacyjną w ramach projektu POPC 3

  • Badanie stanu formalno-prawnego gruntów, weryfikacja wpisu w EGIB ze stanem faktycznym.

  • Przygotowywanie materiałów niezbędnych do zawarcia stosownych umów, uzgodnień i porozumień we współpracy z projektantami i koordynatorami.

  • Szczegółowe raportowanie statusów prowadzonych negocjacji i ich postępów.

  • Planowanie własnej pracy w terenie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w negocjacjach związanych z pozyskiwaniem gruntów

  • Umiejętności samodzielnego działania i organizacji pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju i elastyczność związana z zadaniowym czasem pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów

  • Umowa o pracę lub umowa B2B lub inna forma współpracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Spotkania integracyjne

  • Brak dress code

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy