Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. walidacji i kwalifikacji

  • Konstantynów Łódzki, Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

    Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: biologia, biotechnologia, chemia, farmacja lub pokrewne;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji w literaturze i publikacjach naukowych;
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność;
    • Znajomość zasad walidacji/kwalifikacji metod analitycznych;
    • Doświadczenie w branży farmaceutycznej, znajomość pracy w systemie GMP.

    Zadania:

    • Planowanie walidacji metod badawczych: fizykochemicznych i biologicznych;
    • Wyszukiwanie informacji na temat walidacji metod w literaturze i publikacjach naukowych;
    • Sporządzanie protokołów i raportów z walidacji metod analitycznych;
    • Nadzorowanie przebiegu walidacji;
    • Analiza danych z walidacji;
    • Przeprowadzanie analizy ryzyka oraz walidacji dla systemów skomputeryzowanych;
    • Nadzór na procesem wprowadzania zmian oraz autoryzacji w systemach skomputeryzowanych.

    Oferujemy:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze;
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych;
    • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań;
    • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań;
    • Dużą samodzielność w działaniu;
    • Pracę w systemie zmianowym (dodatkowy pakiet finansowy).
    Wymogi formalne zgłoszenia: CV ze zdjęciem (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności) i list motywacyjny, format tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_ETAT

    *Aktualna książeczka sanepidowska!

    Termin składania zgłoszeń drogą e-mailową: 04.08.2017 r. (I termin) oraz 07.09.2017 r. (II termin)
    Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się: 11.08.2017 r. (I termin) oraz 14.09.2017 r. (II termin).
    Nadesłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem dyspozycyjności we wskazanych terminach.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.