Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. walidacji i kwalifikacji

  • Konstantynów Łódzki, Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, Łódź

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: biologia, biotechnologia, chemia, farmacja lub pokrewne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji w literaturze i publikacjach naukowych;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność;
  • Znajomość zasad walidacji/kwalifikacji metod analitycznych;
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej, znajomość pracy w systemie GMP.

Zadania:

  • Planowanie walidacji metod badawczych: fizykochemicznych i biologicznych;
  • Wyszukiwanie informacji na temat walidacji metod w literaturze i publikacjach naukowych;
  • Sporządzanie protokołów i raportów z walidacji metod analitycznych;
  • Nadzorowanie przebiegu walidacji;
  • Analiza danych z walidacji;
  • Przeprowadzanie analizy ryzyka oraz walidacji dla systemów skomputeryzowanych;
  • Nadzór na procesem wprowadzania zmian oraz autoryzacji w systemach skomputeryzowanych.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych;
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań;
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Pracę w systemie zmianowym (dodatkowy pakiet finansowy).
Wymogi formalne zgłoszenia: CV ze zdjęciem (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności) i list motywacyjny, format tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_ETAT

*Aktualna książeczka sanepidowska!

Termin składania zgłoszeń drogą e-mailową: 04.08.2017 r. (I termin) oraz 07.09.2017 r. (II termin)
Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się: 11.08.2017 r. (I termin) oraz 14.09.2017 r. (II termin).
Nadesłanie zgłoszenia jest potwierdzeniem dyspozycyjności we wskazanych terminach.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się