Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. walidacji

PZ Cormay S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie działań walidacyjnych i kwalifikacyjnych

  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji walidacyjnej

  • wspieranie zespołów odpowiedzialnych za nowe wdrożenia w zakresie walidacji

  • reprezentowanie obszaru w trakcie audytów

  • przygotowanie i realizacja szkoleń z procesów walidacji

  • opiniowanie zmian i podejmowanie decyzji w zakresie walidacji procesów oraz systemów IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w wytwórniach GMP

  • mile widziana znajomość Systemu Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych - ISO 13 485

  • praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie B2 / C1

  • chęć do pracy z dużą ilością dokumentacji oraz dbałość o szczegóły

  • umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na współpracę

  • dobra organizacja pracy

  • krytyczne myślenie

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 35 letnim doświdczeniem;

  • Umowa o pracę na pełny etat lub B2B;

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00;

  • Praca stacjonarna blisko Lublina – w Maryninie, w gminie Konopnica;

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy;

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji;

  • Częściowe dofinansowanie pracodawcy do jednego z benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub karta sportowa;

  • Spotkania integracyjne;

  • Parking dla pracowników;

  • Szybki dojazd do pracy – praca poza centrum Lublina, dojazd poza godzinami szczytu;

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo;

  • Przyjazną atmosferę w pracy.