Oferta pracy

Specjalista ds. walidacji modeli

Pracuj.pl dla Firm

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa walidacja stosowanych w Banku modeli

  • Realizacja zasad, procedur wewnętrznych i regulacji zewnętrznych w zakresie zarządzania ryzykiem modeli

  • Obszar raportowo – administracyjny dotyczący zarządzania ryzykiem modeli

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość SAS oraz SQL Developer/MS SQL

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Matematyka, Ekonomia/Finanse, Metody Ilościowe, Big Data)

  • Doświadczenie z modelami matematycznymi

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • Zdolność krytycznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowie lub walidacji modeli ryzyka kredytowego (scoring-rating, odpisów z tytułu utraty wartości instrumentów finansowych zgodnie z MSSF 9), ryzyka płynności lub ryzyka rynkowego

To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość pracy w modelu zdalnym,

  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet LuxMed, Program Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dla naszego klienta – Banku Pocztowego S.A. – poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. walidacji modeli

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.