Specjalista ds. Warunków Kontraktowych

ONDE S.A.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji kontraktowej oraz śledzenie sytuacji na budowie pod kątem wystąpienia ewentualnych roszczeń finansowych i terminowych,

  • opracowywanie korespondencji w zakresie roszczeń, zmian i robót dodatkowych na kontraktach na roboty budowlane,

  • współpraca z kierownikami robót i projektantami w zakresie pozyskiwania i gromadzenia dokumentacji niezbędnej do opracowania wystąpień do Inwestora,

  • udział w negocjacjach z Inwestorem w zakresie zmian i roszczeń,

  • wsparcie merytoryczne zespołu zarządzającego na budowie w zakresie stosowania warunków kontraktowych i przeciwdziałania ryzykom kontraktowym.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w Toruniu,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),

  • preferowane 2-letnie doświadczenie w administrowaniu inwestycji budowlanych/zarzadzaniu roszczeniami lub pokrewnej dziedzinie,

  • doświadczenie w opracowywaniu pisemnych stanowisk i korespondencji kontraktowej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programów Word i Excel),

  • umiejętność myślenia analitycznego, dbałość o szczegóły,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę kontraktów.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy wsparciu doświadczonych współpracowników,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od Twoich potrzeb),

  • dofinansowania udziału w szkoleniach i kursach (także tych, które sam wybierzesz) oraz możliwość nauki języków (angielski, niemiecki i inne),

  • miłą, partnerską atmosferę pracy :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

ONDE S.A.

ONDE S.A. jest liderem w sektorze ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w budowę instalacji o łącznej mocy 2849 MW. Realizujemy usługi z zakresu budowy farm wiatrowych oraz farm fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w budownictwie drogowo-inżynieryjnym, co stanowi ważny element naszej historii.

W ONDE S.A. stawiamy na ciągły ROZWÓJ. Doskonalimy naszą kadrę i bazę technologiczną, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Najważniejsze jest dla nas BEZPIECZEŃSTWO naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

ONDE S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej ERBUD, jednej z największych polskich grup budowlanych. Grupa ERBUD ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku i specjalizuje się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki.

Dołącz do ONDE i bądź NA FALI!

Przewiń do profilu firmy