Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wdrażania innowacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds. wdrażania innowacji (engagement manager)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref
.: W/MLSI

 Twoje zadania:

  • Udział w badaniach dotyczących rozwoju i optymalizacji istniejących rozwiązań oraz rozpoznawaniu potrzeb użytkowników i projektowania ich doświadczeń
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne menedżerów projektów o charakterze badawczym
  • Samodzielne prowadzenie kampanii, badań
  • Komunikacja i stałe budowanie angażowania zespołów projektowych
  • Organizacja i prowadzenie warsztatów  wspierających realizację projektów
  • Obsługa narzędzi dedykowanych do wsparcia prowadzonych projektów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: socjologa, psychologia, antropologia, marketing i inne kierunki pokrewne
  • Proaktywna postawa, kreatywność, własna inicjatywa, otwartości na eksperymenty i znajdowanie nowych rozwiązań
  • Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji oraz angażowania społeczności
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i zorientowanie na osiągnięcie zaplanowanych celów
  • Znajomość metod badawczych ilościowych i jakościowych, umiejętność zadawania trafnych pytań
  • Dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową, uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach - warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office oraz opcjonalnie - MS Project

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia oraz wdrażania nowych rozwiązań w obszarze komunikacji wewnętrznej
  • Wiedza z zakresu user experience, w szczególności związana z projektowaniem doświadczeń użytkowników, jak i badawczych (np. wywiady pogłębione, testy scenariuszowe, ankiety)
  • Znajomość metod projektowania zorientowanych na użytkownikach (np. design thinking, user centered design)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się