Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wdrażania innowacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. wdrażania innowacji (engagement manager)

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref
    .: W/MLSI

     Twoje zadania:

    • Udział w badaniach dotyczących rozwoju i optymalizacji istniejących rozwiązań oraz rozpoznawaniu potrzeb użytkowników i projektowania ich doświadczeń
    • Wsparcie organizacyjne i administracyjne menedżerów projektów o charakterze badawczym
    • Samodzielne prowadzenie kampanii, badań
    • Komunikacja i stałe budowanie angażowania zespołów projektowych
    • Organizacja i prowadzenie warsztatów  wspierających realizację projektów
    • Obsługa narzędzi dedykowanych do wsparcia prowadzonych projektów

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane: socjologa, psychologia, antropologia, marketing i inne kierunki pokrewne
    • Proaktywna postawa, kreatywność, własna inicjatywa, otwartości na eksperymenty i znajdowanie nowych rozwiązań
    • Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji oraz angażowania społeczności
    • Zdolności organizacyjne, samodzielność i zorientowanie na osiągnięcie zaplanowanych celów
    • Znajomość metod badawczych ilościowych i jakościowych, umiejętność zadawania trafnych pytań
    • Dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową, uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach - warunek konieczny
    • Znajomość pakietu MS Office oraz opcjonalnie - MS Project

    Mile widziane:

    • Umiejętność tworzenia oraz wdrażania nowych rozwiązań w obszarze komunikacji wewnętrznej
    • Wiedza z zakresu user experience, w szczególności związana z projektowaniem doświadczeń użytkowników, jak i badawczych (np. wywiady pogłębione, testy scenariuszowe, ankiety)
    • Znajomość metod projektowania zorientowanych na użytkownikach (np. design thinking, user centered design)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju kompetencji
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
    Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.