Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wdrażania projektów z funduszy UE

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKP Intercity S.A. poszukuje do Biura Strategii i Zarządzania Projektami
    pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • udział w pracach i ich koordynacja w zakresie prowadzenia strategicznych projektów inwestycyjnych Spółki, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
    • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz z realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
    • monitoring realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
    • prowadzenie ewidencji wydatków związanych z projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej,
    • weryfikacja  faktur zgodnie z wymaganiami i wytycznymi Centrum Unijnych Projektów Transportowych,
    • sporządzanie wniosków o płatność wraz z listą sprawdzającą,
    • współpraca z organami kontrolnymi w zakresie wykorzystania środków unijnych na realizację strategicznych projektów inwestycyjnych.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość tematyki związanej z realizacją projektów współfinansowanych ze środków unijnych (infrastruktura i dostawy)
    • Doświadczenie w pracy przy projektach współfinansowanych ze środków unijnych
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
    • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Udział w realizacji kluczowych dla Spółki projektów inwestycyjnych
    • Praca w dynamicznym zespole
    • Możliwość zdobycia cennego na rynku doświadczenia zawodowego

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 poz. 922 z późn. zmianami)".

    Aplikacje prosimy wysyłać do 12/04/2018 r.

    Administratorem danych jest „PKP Intercity” S.A. z siedzibą w Warszawa 02-305, Al. Jerozolimskie 142A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.