Oferta pracy

Specjalista ds. wdrażania stacji do sieci Moya

Anwim S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie całego kraju

  • planowanie i organizowanie działań związanych z otwarciami nowych, przejmowanych, remontowanych Stacji Paliw MOYA na terenie całego kraju

  • nadzór nad kolejnymi etapami wdrażania Stacji Paliw MOYA zgodnie z obowiązującym harmonogramem wdrożenia

  • podejmowanie decyzji dotyczących wydatków, w ramach posiadanych uprawnień

  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi w ramach posiadanych uprawnień

  • nadzorowanie pracy na wdrażanych Stacjach Paliw MOYA z zachowaniem obowiązujących przepisów, w tym przepisów prawa pracy, BHP, PPOŻ i dobrej praktyki higienicznej

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów pomiędzy centralą firmy, a Stacjami Paliw MOYA

  • udział w projektach i innych działaniach związanych z rozwojem Stacji Paliw MOYA

  • monitorowanie działań konkurencji i innych – istotnych dla Stacji Paliw MOYA – warunków rynkowych

  • przygotowywanie umów z firmami zew. niezbędnymi do funkcjonowania Stacji Paliw MOYA

  • wsparcie Ajentów/Kierowników/Partnerów w realizowaniu codziennych zadań związanych z funkcjonowaniem Stacji paliw MOYA

  • udział w okresowych inwentaryzacjach Stacji Paliw MOYA

  • bieżąca analiza działalności Stacji Paliw MOYA i podejmowanie stosownych działań

  • współpraca z pozostałymi działami i współpracownikami oraz partnerami biznesowymi firmy

  • sporządzanie okresowych raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy na terenie całego kraju

  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel

  • doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność efektywnej współpracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • mile widziana znajomość rynku stacji paliw

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Anwim S.A.

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy