Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrażania Technologii Produkcyjnych

Elhurt Spółka z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Galaktyczna 35a

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Analiza otrzymanych zapytań produkcyjnych pod kątem oczekiwań klienta. Weryfikacja potrzeb klienta z możliwościami produkcyjnymi i dostępnym parkiem maszynowym

  • Weryfikacja komplementarności pozyskanej dokumentacji

  • Wsparcie Działu Wdrażania Projektów Produkcyjnych w opracowywaniu wewnętrznej dokumentacji produkcyjnej

  • Wsparcie procesu realizacji zamówień PCB

  • Współpraca z działem produkcji w zakresie technologicznym

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie procesów technologicznych opracowanych przez współpracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka, Mechatronika)

  • Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznymi kontrahentami

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją produkcyjną lub doświadczenie w procesie produkcyjnym w branży

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i otwartość na nowe wyzwania, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność interpretacji schematów układów elektronicznych

  • Doświadczenie na stanowisku Technologa Produkcji lub podobnym

To oferujemy

  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, grupy produktowe, funkcjonowanie firmy i działu

  • Program szkoleń zapewniający efektywną pracę na zajmowanym stanowisku

  • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia)

  • Sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dostawców usług montażu elektroniki (EMS) oraz dystrybutorem specjalistycznych podzespołów elektronicznych, w tym także automatyki.

Współpracujemy stale z ponad 600 firmami z branży elektronicznej i produkcyjnej. Zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych projektów produkcyjnych, od prototypów po produkcje wielkoseryjne, dla klientów działających w różnych branżach, pochodzących z 10 różnych krajów. Współpracujemy bezpośrednio z ponad 100 światowych dostawców renomowanych produktów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowych dostawców i nowe produkty. Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość, indywidualne podejście, terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015, oraz nowo wdrożonej normy ISO 13485:2016, stanowiącej o wymogach jakościowych dla branży medycznej.

Przewiń do profilu firmy